Zbierz drużynę i pobiegnij w Mazowieckim Tracku!


To już piąty rok istnienia imprezy biegowej Mazowiecki Track. Tak jak w poprzednim roku na dystansie 10 km wprowadzamy klasyfikację drużynową. Teraz więc możecie zaprosić swoich kolegów z pracy lub klubu biegowego i wspólnie powalczyć o jak najlepszy wynik.

Dlaczego warto pobiec w biegu?

Mazowiecki Track to półmaraton i bieg na 10 km. Start i meta znajdują się w Warszawie, a dokładnie w Falenicy. Trasa wiedzie pięknymi ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Niech Was jednak nie zwiedzie urok tamtejszych lasów. Falenica i okolice znane są z dosyć wymagających szlaków. Na biegaczy czekają więc podbiegi, korzenie, piach.

Falenicka impreza to zatem wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i doświadczyć emocji ze wspólnej przygody. Przy tym nie musicie nawet wyjeżdżać z miasta.

Zabawa nie kończy się za metą. Po biegu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, następnie w pobliskiej stołówce zrelaksuje się przy roślinnym posiłku regeneracyjnym.

Klasyfikacja drużynowa – szczegóły

Aby wziąć udział w klasyfikacji, wystarczy zarejestrować się na Leśną Dychę organizowaną w ramach imprezy. W odpowiednim polu wpisz nazwę swojej drużyny. Grupa składa się z 4 osób, w tym przynajmniej 1 kobiety.

Następnie wyślij listę z nazwiskami drużyny na adres info@mazowieckitrack.pl.

15 kwietnia pobiegnijcie w zawodach. Wasze wyniki zsumujemy. 3 drużyny, które łącznie zdobyły najlepsze wyniki, zostaną nagrodzone.

Kompan.pl – sponsor nagród drużynowych

Nagrody dla zwycięzców sponsoruje agencja marketingu internetowego – Kompan.pl. Firma specjalizuje się przede wszystkim w usłudze pozycjonowania stron (SEO) oraz tworzenia strategii i kampanii reklamowych Google Ads i social media.

Zapisz się na bieg: Zapisy – Mazowiecki Track