Poprzednie edycje

Mazowiecki Track odbył się po raz pierwszy w 2020 roku, w wersji dostosowanej do ówcześnie panujących warunków związanych z pandemią koronawirusa. A zatem edycja wyjątkowa  jednak – mamy nadzieję – ostatnia w takiej formie. Miała ona jednak swój urok. Uczestnicy odbierali pakiety startowe bezpośrednio z domu jednego z nas, po czym samotnie ruszali na oznakowaną trasę. Wysiłki zawodników rejestrowały na żywo urządzenia GPS firmy Trackcourse. Oprócz półmaratonu i biegu na 10 km, zawodnicy mogli wziąć udział również w rajdzie oraz rowerowej jeździe na orientację.

W 2020 roku zorganizowaliśmy imprezę biegową w pełnym tego słowa znaczeniu. Wtedy wzięło udział łącznie 198 zawodników. Był oficjalny pomiar czasu, dodatkowo, tak jak w poprzednim roku, kibice mogli podglądać zawodników na żywo, dzięki urządzeniom GPS. Ograniczyliśmy się jednak tylko do konkurencji biegowych.

2022 rok to kolejny impuls do rozwoju. Postanowiliśmy, że zbierzemy biegaczy nie tylko raz, ale dwa razy w roku. Stąd też edycja wiosenna oraz jesienna.

Wyniki – Mazowiecki Track

Wyniki 2021 – Mazowiecki Track

Zdjęcia – Mazowiecki Track

Zdjęcia Mazowiecki Track 2021 (jesień)