Informacje

Nasza wizja jest prosta – chcemy wszystkim chętnym stworzyć namiastkę udziału w rywalizacji sportowej w tych trudnych i dziwnych czasach. Impreza sportowa to nie będzie, ale mamy nadzieję, że również indywidualny start wraz z możliwością wirtualnego porównania się z innymi osobami da Wam wiele satysfakcji i porządnego kopa motywacji do aktywnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy trzy trasy, aby każdy znalazł coś dla siebie:

  • Leśny Półmaraton to malownicza pętla biegowa po najciekawszych miejscach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
  • 100km na rowerze to wymagająca trasa terenowa po lasach na wschód od Warszawy. Znajdziesz tu leśne dukty, piaszczyste ścieżki, single, szutry i trochę asfaltu. Jeśli szukasz czegoś krótszego na rower, to masz opcję skrócenia trasy w połowie – decyzję podejmiesz w trakcie jazdy.
  • Rajd 6h to typowy rogaining. Na starcie dostajesz mapę, dzięki której musisz odnaleźć w terenie jak najwięcej punktów w ciągu 6 godzin. Robimy dwie klasyfikacje – dla pieszych i rowerzystów.

Wszystkie trasy zaczynają się i kończą w jednym miejscu – rozdroże przy ul. Podkowy 164 w warszawskim Aleksandrowie. Każdy rusza na trasę indywidualnie – podczas rejestracji wybierasz pasującą Ci datę i godzinę z puli dostępnych miejsc. Na miejscu odbierasz pakiet, w skład którego wchodzi przede wszystkim malutkie urządzenie GPS, które pozwoli nam zweryfikować prawidłowość pokonania przez Ciebie trasy oraz zmierzyć Twój czas. Również dzięki niemu Twoja rodzina, bliscy i znajomi będą mieli możliwość śledzenia Twoich postępów na żywo. Po odebraniu pakietu ruszasz na trasę, pokonujesz ją, a po dotarciu do końca zwracasz GPS – jesteś finisherem. Teraz już tylko czekasz aż pozostałe osoby ukończą trasę, aby móc się z nimi porównać.